24 березня
2018 р.
Парафіяни разом зі своїм настоятелем здійснили паломництво у Почаїв

21-22 березня, на Маріїно стояння, парафіяни храмів Різдва Пресвятої Богородиці с. Медвеже Вушко та Святого Великомучиника Димитрія Солунського с. Майдан Вінницького району на чолі зі своїм настоятелем священиком Миколаєм Дудніком звершили поїздку в Свято-Успенську Почаївську Лавру.

У паломництві взяло участь 47 парафіян. По дорозі паломники відвідали Кременецький монастир, де вклонились перед місцевими святинями, після чого прибули до Лаври і поспішили на вечірнє богослужіння. Як розповідають парафіяни: покаянний канони прп. Андрія Критського має унікальну здатність животочити з каменю серця сльози покаяння, які як дар Божий, очищають зранені людські душі та сповнюють життя радості.

Того ж вечора всі охочі мали змогу спуститись у печерку прп. Іова Почаївського. 22 березня вранці, паломники помолились біля святинь та взяли участь у літургії Передосвячених дарів.

Дорогою додому паломницька група заїхала до Свято-Духівського монастиря, де привітна братія нагодувала усіх смачним обідом. Згодом, почувши розповідь про історію монастиря, паломники помолились біля святинь та відвідали монастирське кладовище.

Вся поїздка була сповнена радості та духовних переживань. Паломники подякували Господу Богу та Його Пречистій Матері за благословення, яке вони відчували під час усієї поїздки. Також священик і парафіяни подякували директору Подільської дослідної станції Миколі Неїлику, за його велике сердце, адже саме за його допомогою ця поїздка стала реальністю.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram