10 травня
2018 р.
9 монастирів та кафедральний собор з чудотворною іконою відвідали паломники з Літинського благочиння за два дні

7-8 травня відбувалася паломницька поїздка громади храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Дяківці Літинського району до святинь Одещини. Паломницьку групу очолив настоятель парафії архімандрит Полікарп (Яворський).
Дорогою відвідали Свято-Троїцький Немирівський жіночий монастир та Свято-Успенський чоловічий монастир у с. Слобода-Тишківська Гайсинського району на Вінниччині. Наступною була Георгіївська жіноча обитель у с. Кочержинці Черкаської області. Під вечір доїхали до Свято-Воскресенського Теплодарського жіночого монастиря у Одеській області. Переночувавши у обителі, паломники вирушили до Одеси.
У Одесі спочатку відвідали Свято-Пантелеймонівський чоловічий монастир, а після нього - Іллінський монастир. Побували у Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі та в кафедральному Спасо-Преображенському соборі, де вклонилися перед чудотворною іконою Божої Матері «Касперівська» та помолилися перед мощами св. Іони Одеського.
У Свято-Успенському чоловічому монастирі вклонилися мощам преподобного Кукші Одеського та відслужили літію на могилі старця Іони. На завершення поїздки відвідали Іверський чоловічий монастир, де мали можливість поспілкуватися з намісником обителі єпископом Южненським Діодором.
Поверталися додому, переповнені враженнями і духовною радістю. Архімандрит Полікарп вважає, що такі поїздки потрібно робити частіше, тому що вони не лише дають можливість людям доторкнутися до великих святинь, а й допомагають згуртувати і духовно укріпити церковну громаду.
Прес-служба Вінницької єпархії