20 марта
2017 г.
Свято Браїлово-Ченстоховської ікони Божої Матері. Урочисте богослужіння у Браїлівському монастирі
20 березня, у день свята Браїлово-Ченстоховської ікони Божої Матері, у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі відбулася святкова Божественна літургія, яку звершили 7 архієреїв та понад 200 священиків. 

Божественну літургію очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, архієпископи: Бучанський Пантелеімон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Роменський і Буринський Іосиф та єпископи: Бородянський Варсонофій і Золотоніський Іоанн.

Урочистості святковому богослужінню надавала велика кількість духовенства, яке прибуло не лише з Вінницької, а й з інших єпархій. Під час богослужіння співав хор Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці під керівництвом Олександра Холяви.

По завершенню Божественної літургії перед іконою Божої Матері Браїлово-Ченстоховською був відслужений святковий молебень. 

Після відправи, митрополит Симеон звернувся до понад тисячі паломників, які прибули на урочистості із словом архіпастирського повчання про шанування Божої Матері і Її чудеса, які Вона являє віруючим через Свої численні ікони і у тому числі Браїлівський чудотворний образ.

Також владика Симеон подякував гостям-архієреям, духовенству, ігумені Антонії  і паломникам за спільну молитву.

Прес-служба Вінницької єпархії