Митрополит Симеон співслужив Предстоятелю у Хмельницькому

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній в девʼятнадцяту неділю після Пʼятдесятниці, 15 жовтня 2023 року, очолив Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Хмельницького. Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Білоцерківський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Дунаєвецький Марк, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, керуючий єпархією єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній та місцеве й запрошене духовенство.

За богослужінням молилися представники місцевої влади та численні віряни.

Після читання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Наприкінці богослужіння Митрополит Епіфаній ще раз звернувся до присутніх, зазначивши про важливість єднання у своїй помісній Українській Православній Церкві, на молитовну згадку подарував очільнику єпархії панагію та відзначив благодійників церковними нагородами.

У свою чергу владика Павло подякував Предстоятелю за архіпастирський візит та щиру й обʼєднавчу молитву.

Завершилася урочиста відправа уставним многоліттям.

За матеріалами пресслужби Київської Митрополії УПЦ (ПЦУ)

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ)

Pоздрукувати матеріал