18 жовтня
2021 р.
Ще одна релігійна громада на Вінниччині приєдналася до Православної Церкви України

У неділю 17 жовтня митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав парафію святої рівноапостольної Марії Магдалини у с. Мізяківська Слобідка Калинівської ОТГ Хмільницького району. Минулого тижня місцева релігійна громада завершила процес перереєстрації статутних документів та приєдналася до канонічної помісної Православної Церкви України.

Митрополит Симеон привітав парафіян з радісною подією та відправив подячний молебень з акафістом Господу Ісусу Христу. Архіпастирю співслужили священники з Вінниці та найближчих сіл - Гущинців та Іваніва. Під час богослужіння була також прочитана молитва до рівноапостольної Марії Магдалини перед іконою з часткою її святих мошей. Святиню до храму привезли черниці вінницького Благовіщенського монастиря на чолі з ігуменею Єликонідою (Воєводою).

Після відправи Архієрей та представники духовенства спілкувалися з парафіянами на церковному подвір’ї. Жителі Слобідки подякували священнослужителям за духовну опіку та молитву, яку вони вперше почули українською мовою. Митрополит Симеон також обговорив з головою релігійної громади і фундатором храму Віктором Харченко наступні кроки по внутрішньому оздобленню церкви і встановленню на храмовій будівлі хреста.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp