12 листопада
2019 р.
Ієрарх Елладської Церкви прийняв паломників з Православної Церкви України

12 листопада група духовенства та вірян Православної Церкви України, яка здійснює паломництво до святинь Греції, прибула у м. Амфіссу, яке є центром Фокідської Митрополії Елладської Православної Церкви. У будинку Митрополії паломників зустрів митрополит Фокідський Феоктист.

Після братського вітання з митрополитами Симеоном та Олександром, які очолюють паломницьку групу, митрополит Феоктист привітав гостей з першим великим паломництвом до Греції, яке відбувається після визнання Елладською Православною Церквою Православної Церкви України. У свою чергу митрополит Вінницький і Барський Симеон від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія подякував митрополиту Феоктисту, а в його особі – Предстоятелю Елладської Православної Церкви Блаженнійшому Архієпископу Ієрониму та усій грецькій Ієрархії за підтримку, яку вони надають Помісній Православній Церкві України.

Митрополит Симеон розповів, що Православна Церква України на шляху свого становлення відчуває шалену протидію з боку Московського патріархату. Митрополит Феоктист запевнив українських ієрархів у подальшій підтримці Православної Церкви України з боку ієрархів та духовенства Греції. Його Високопреосвященство запросив паломників відвідати храми і монастирі Фокідської Митрополії і надав благословення на звершення у них богослужінь.

В ході подальшої розмови митрополити обговорили події в інших Православних Церквах в контексті їх ставлення до ПЦУ, розповіли про життя своїх єпархій, обмінялися інформацією для подальшої організації паломницьких поїздок духовенства та вірян до Греції. Митрополити Симеон та Олександр також запросили владику Феоктиста відвідати їхні єпархії.

На закінчення розмови архієреї обмінялися пам’ятними подарунками. Усі паломники також отримали від митрополита Феоктиста сувеніри на згадку про відвідання Фокідської Митрополії.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини в TelegramViber и WhatsApp