28 листопада
2019 р.
Митрополит Симеон співслужив Предстоятелю ПЦУ у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Полтави

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній 28 листопада, в день пам’яті святого Паїсія Величковського та 225-річчя з дня його представлення, очолив Божественну літургію у рідному місті та храмі преподобного – Свято-Успенському кафедральному соборі м. Полтави.

Його Блаженству співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архієпископ Харківський і Ізюмський Афанасій, архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, численне духовенство собору і Полтавської єпархії.

Після прочитання Євангельського зачала Предстоятель виголосив проповідь, у якій зосередив увагу на прикладі праведного життя преподобного Паїсія та розповів про значення Різдвяного посту, який розпочався сьогодні та триватиме 40 днів до свята Різдва Христового.

Також Предстоятель закликав вірян до покаяння та подяки Богові за Його турботу.

Після літургії відбувся молебень до преподобного Паїсія Величковського, який є молитовником та заступником своєї малої батьківщини м. Полтави.

Архієпископ Федір від імені громади та від себе особисто висловив слова вдячності Предстоятелю, архієреям та благодійникам.

За матеріалами прес-служби Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp