9 березня
2020 р.
Священнослужителі Вінницько-Барської єпархії ПЦУ звершили Чин відспівування загиблого на Донбасі офіцера

9 березня у вінницькому Будинку офіцерів відбулося прощання із загиблим у районі проведення ООС офіцером ЗСУ Дмитром Фірсовим. Чин відспівування загиблого воїна звершили священнослужителі Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України капелан Віктор Чверкун та протодиякон Владислав Демченко.

Попрощатись та вшанувати пам’ять Дмитра Фірсова до Будинку офіцерів прибув митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владика висловив співчуття родині Героя. На церемонію прощання прибули керівники області та міста, представники громадськості. Шану загиблому побратиму віддали військовослужбовці та ветерани АТО/ООС.

Лейтенант Дмитро Фірсов загинув 6 березня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кримське. До війни офіцер разом із сім’єю жив у Донецьку, а нині його дружина та син проживають у Вінниці.

Ім’я Дмитра Фірсова буде написано на Меморіальній дошці, що встановлена біля Спасо-Преображенського кафедрального собору ПЦУ м. Вінниці разом з іменами 255-ти воїнів Вінниччини, які віддали своє життя у війні на Донбасі, захищаючи Україну.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp