21 листопада
2020 р.
Архієрейське богослужіння у свято Собору Архістратига Божого Михаїла

21 листопада 2020 року, у свято Собору Архістратига Божого Михаїла, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив пізню Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці. Владиці співслужли клірики собору. Під час Літургії підносились особливі прохання про справедливий мир для України, а також молитва про припинення епідемії COVID-19 та зцілення хворих.
Також були проголошені прохання за здоров'я архієпископа Вінницького і Тульчинського Михаїла та уcіх іменинників, які цього дня святкують День Ангела.

Після богослужіння з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулась панахида за загиблих під час подій на Київському Майдані, а також за усіх, хто загинув захищаючи територіальну цілісність України. Під час заупокійного богослужіння також підносились молитви за усіх, хто помер внаслідок коронавірусної хвороби та за усіх спочилих православних християн.

Після молебню перед іконою святого Архістратига Божого Михаїла владика Симеон звернувся до усіх присутніх у храмі з проповіддю та привітав зі святом.

Цього дня в кафедральному соборі було звершено нічну (у нижньому храмі), ранню і пізню (архієрейським чином) Божественні літургії.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp