10 червня
2021 р.
Вознесіння Господнє. Архієрейське богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м. Вінниці

10 червня 2021 року, на свято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Симеон разом з духовенством звершив Божественну літургію у храмі Святої Трійці міста Вінниці. Під час Літургії були піднесені молитви про справедливий мир для України та припинення пандемії COVID-19.

Після Літургії було звершено молебень перед початком будівництва храмового комплексу. Роботи заплановано розпочати вже найближчими днями. Також Владика освятив ікону Зішестя Святого Духа подаровану парафії її благодійником Володимиром Лисим. Архіпастир освятив прапори України та Вінницько-Барської єпархії, які громада встановила поруч із входом до храму.

По завершенні богослужіння митрополит Симеон виголосив проповідь та привітав настоятеля храму протоієрея Олексія Волкова і усіх присутніх зі святом Вознесіння Господнього, а також нагородив Володимира Лисого благословенною грамотою Вінницько-Барської єпархії. На урочистостях були присутні співробітники Військово-медичного клінічного Центру Центрального регіону на чолі із начальником Центру полковником Сергієм Пашковським.

Протоієрей Олексій Волков від усієї громади подякував митрополиту Симеону за можливість спільної молитви та привітав з 14-ю річницею призначення Владики на Вінницьку кафедру. Також владика Симеон привітав співробітницю управління єпархії монахиню Єликоніду з Днем Тезоіменитства.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp