12 вересня
2021 р.
У дитячій недільній школі Спасо-Преображенського собору м. Вінниці розпочався новий навчальний рік

12 вересня відбулося перше у новому навчальному році заняття недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору. Заняття відбулося у формі квесту, під час якого діти шукали ключі від недільної школи і частинки фото, на якому було вказано, де знаходиться головний ключ.

Для того, щоби пройти квест, учні мали виконати завдання із розв’язання загадок, показати свої музичні вміння, пройти спортивні випробування, розкрити художні таланти та спробувати себе у якості кулінарів.

Шість команд за допомогою старших дівчат з дитячо-молодіжного хору весело і успішно пройшли усі стадії квесту і знайшли ключ, яким відкрили недільну школу. А там на них чекала цікава розповідь їхньої вчительки Наталії Кременюк, а також смачна трапеза, яку допомогли організувати батьки.

Перше заняття було цікавим, насиченим емоціями і корисно інформацією. Діти з нетерпінням чекають на наступну зустріч, яка відбудеться у неділю, 19 вересня.

Заняття у недільній школі відбуватимуться щонеділі о 13.00. Як це буває щороку, спочатку діти будуть зібрані у одну групу, а потім, коли «підтягнуться» й інші, будуть сформовані дві групи: молодша – з 4 до 6 років і старша – з 7 до 11 років.

Запрошуємо дітей до недільної школи, де завжди цікаво, весело і корисно для розуму і душі маленьких християн. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38(067)448-12-91 (Наталія Анатоліївна).

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp