13 жовтня
2021 р.
Відбулася зустріч митрополита Симеона з представниками Українського козацтва

13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулася зустріч митрополита Вінницького і Барського Симеона з отаманом Вінницького крайового товариства Українського козацтва Андрієм Книжником. У зустрічі взяв участь духівник товариства протоієрей Олександр Токарчук.

Гості ознайомили Архієрея з діяльністю їхньої організації, серед головних напрямків якої – волонтерська робота і просвітництво. Зі свого боку владика Симеон звернув увагу представників козацької організації на духовну складову діяльності козаків, які історично завжди мали живий зв’язок із Церквою і були захисниками православної віри. Учасники розмови накреслили плани щодо проведення у майбутньому спільних волонтерських та духовно-просвітницьких заходів.

На завершення зустрічі за дорученням гетьмана Українського козацтва Миколи Пантелюка Андрій Книжник вручив митрополиту Симеону почесну відзнаку «Патріот України» за сумлінне служіння Богові і Україні, патріотизм, громадянську мужність та діяльність, спрямовану на об’єднання громадян України в прагненні суверенності та розвитку держави. Митрополит Симеон передав керівництву організації та усім козакам вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Козацтва.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp