8 листопада
2021 р.
Парафія у Жмеринському районі відзначила престольне свято та День тезоіменитства свого настоятеля

8 листопада, в день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, у храмі на честь цього святого у с. Верхівка Копайгородської ОТГ Жмеринського району відбулася святкова Божественна Літургія. Разом із престольним святом місцева парафія, яка однією з перших у тоді ще Барському районі вийшла з Московського патріархату і приєдналася до канонічної помісної Православної Церкви України, відзначала День тезоіменитства свого настоятеля протоієрея Димитрія Пилиня.

Отець Димитрій є кліриком Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці , але встигає ще й обслуговувати парафії сіл Верхівка і Шевченкове. За два роки свого настоятельства священник завоював у місцевих парафіян беззаперечний авторитет і щиру любов. Тому на адресу о. Димитрія у святковий день лунало багато теплих привітань і побажань.

Слова братської любові і підтримки настоятелю висловили й клірики Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ – благочинний Барського округу протоієрей Віталій Назаровець та протоієрей Ігор Токар, які розділили з о. Димитрієм євхаристійну молитву за Божественною літургією.

Після Літургії був звершений традиційних хресний хід навколо храму та освячені і встановлені на церковній території прапори України та Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp