2 вересня
2017 р.
День Знань на парафіях Вінницької єпархії. ОНОВЛЕНО
1 вересня, у День Знань, настоятель парафії села Дашківці Літинського району протоієрей Володимир Гуменюк відвідав місцеву школу. Священик привітав директора, вчителів та дітей з початком навчального року та побажав Божого благословення. Напередодні в храмі святого апостола Іоанна Богослова була звершена  Божественна Літургія для дітей та молебень перед  навчальним роком.
  
Також в усіх храмах Літинського району були завершені молебні перед навчальним роком для дітей парафіян.

У школі с. Медвеже Вушко Вінницького району настоятель місцевого храму ієрей Миколай Дуднік взяв участь в урочистій лінійці.

У с. Великі Крушлинці Вінницького району маленькі школярі отримали в подарунок книги від місцевої православної громади

У с. Оленівка Вінницького району настоятель парафії архімандрит Агей (Поліщук) благословив на навчання школярів місцевої школи і роздав дітям духовні книжки.
 
Настоятель Свято-Вознесенського храму с. Уланів Хмільницького району протоієрей Ярослав Микитин звяв участь у святі Першого дзвоника в Уланівській школі. На святі були присутні: заступник голови Вінницької ОДА Олександр Крученюк. начальник відділу освіти Хмільницької РДА Андрій Жук. сільський голова Сергій Голубенко та Герой Соціалістичної Праці. Володимир Вільчинський. Священик привітав учнів та вчителів із початком нового навчального року і в рамках проведення всеукраїнської церковної акції "Рюкзачок милосердя" подарував шкільне приладдя дітям-сиротам.

Прес-служба Вінницької єпархії