25 февраля
2019 г.
Представники Вінницько-Барської єпархії взяли участь у Всеукраїнському з’їзді православної молоді

З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія 23-24 лютого в Київській православній богословській академії відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді.

Тема цьогорічного з’їзду: «Молодість – хвиля, що здіймається. Позаду вітер, попереду скелі».

З’їзд зібрав понад 200 представників православних молодіжних організацій, духовно-просвітницьких центрів, молодіжних братств Православної Церкви України. Серед учасників форуму були й представники молодіжної організації Вінницько-Барської єпархії на чолі з співробітником єпархіального управління ієромонахом Софронієм (Чуприною).

Учасники з’їзду привітали Блаженнійшого Митрополита Київського та всієї України Епіфанія з обранням його Предстоятелем Православної Церкви України, а також з отриманням Томосу про автокефалію нашої Церкви. Владика благословив учасників з’їзду та звернувся з вітальним словом.

Після урочистого відкриття з’їзд продовжив роботу у секціях: «Незалежність. Автокефалія. Томос», «Чистота дошлюбних відносин», «Активна молодь – будівничі майбутнього в інформаційному просторі», «Співпраця Церкви і молодіжних громадських організацій на прикладі НСОУ ПЛАСТ», «Організація роботи Недільної школи. Обмін досвідом», «Життя без брехні можливе», «Шлях до Бога через служіння ближнім ».

23 лютого молодь молилася за Всенічним бдінням, а 24 лютого за Божественною літургією у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі. Богослужіння очолив Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

За матеріалами офіційного сайту ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp