20 декабря
2020 г.
Парафіяни ПЦУ с. Малі Крушлинці Вінницького району організували благодійну акцію для українських військових

Напередодні Дня святителя Миколая члени релігійної громади храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Малі Крушлинці Вінницького району Православної Церкви України на чолі із своїм настоятелем ієреєм Палом Звіринським організували благодійну акцію для українських військових «Подаруй домашнє свято солдатам». Велике сприяння у організації акції надали учителі, учні та працівники місцевої школи на чолі з директором Ткачук Наталією Олексіївною.

Самі організатори, а також багато жителів села зносили до місця збору продукти харчування, іграшки, овочі, фрукти, печиво, цукерки і багато інших смаколиків. Все це буде доставлене нашим бійцям, які на сході боронять територіальну цілісність нашої держави і будуть святкувати новорічні та різдвяні свята далеко від рідного дому. Частинку домашнього тепла, підтримки і любові разом із продуктами їм привезуть волонтери на чолі із Світланою Бевз.

Особливу подяку ієрей Пало Звіринський висловлює підприємцю Полушкіну Володимиру Леонтійовичу за вагому матеріальну підтримку, а також дітям, які написали солдатам листи і намалювали малюнки!

На своїх сторінках члени релігійної громади ПЦУ с Малі Крушлинці відзначають, що для допомоги українським військовим згуртувалась уся громада села Малі Крушлинці.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp