11 мая
2021 г.
В кафедральному соборі Вінниці вшанують пам’ять загиблих героїв війни на сході України та жертв політичних репресій

13 травня 2021 року у Спасо-Преображенському кафедральному соборі ПЦУ м. Вінниці о 18:30 відбудеться поминальне богослужіння за загиблими героями війни на сході України.

За традицією, що була започаткована Українським інститутом національної пам’яті (УІНП) спільно із Українською Православною Церквою (Православною Церквою України) та Міністерством у справах ветеранів, у перший четвер місяця у молитвах згадуються герої, які загинули у районі проведення операції Об’єднаних сил впродовж минулого місяця. Через те, що перший четвер місяця припав на Світлий тиждень, поминання захисників України було перенесено на 13 травня.

Також, до Дня пам'яті жертв політичних репресій, присутні вшанують усіх невинно убитих жертв комуністичного тоталітарного режиму.

День пам'яті жертв політичних репресій - щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

Запрошуємо усіх небайдужих до молитви за тих, хто загинув у квітні, за всіх захисників України, які віддали своє життя на війні на Донбасі та за жертв політичних репресій.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp