21 ноября
2014 г.
Митрополит Симеон звершив богослужіння на честь архістратига Божого Михаїла
Напередодні свята на честь архістратига Божого Михаїла, увечері 20 листопада митрополит Вінницький і Барський Симеон відслужив всенощне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці, а у сам день свята, 21 листопада, звершив Божественну літургію на честь престольного свята у Михайлівському храмі с. Кордишівка Козятинського району.

Після літургії відбулася традиційна хресна хода навколо храму та молебень Архістратигу Михаїлу. Владика Симеон привітав з престольним святом настоятеля парафії протоієрея Володимира з парафіянами, благочинного Козятинського району протоієрея Анатолія, а також священиків з Козятинського району та з м. Вінниці, які брали участь у богослужінні.

За труди у славу Божу та на благо Святої Церкви митрополит Симеон нагородив благословенною грамотою благодійника парафії – голову місцевого сільгосппідприємства Михайла Стратійчука. Владика також мав приємне спілкування зі своїм колишнім однокурсником по навчанню у Вінницькому медичному університеті, а нині завідуючим відділенням хірургії Козятинської районної лікарні Володимиром Савлюком, котрий молився на богослужінні у Кордишівці.

Після святкового богослужіння відбулася традиційна святкова трапеза для духовенства та парафіян на честь престольного свята.

Прес-служба Вінницької єпархії