6 травня
2019 р.
Парафіяни релігійної громади Преображенського храму ПЦУ с. Лука-Мелешківська відвезли святкові гостинці у різні соціальні заклади

5 травня члени релігійної громади Спасо-Преображенського храму с. Лука-Мелешківська Вінницького району Православної Церкви України на чолі із своїм настоятелем протоієреєм Віктором відвідали кілька соціальних закладів і передали для їх мешканців паски, крашанки та інші продукти. Віряни зокрема побували у Вороновицькому інтернаті для інвалідів, Тиврівському будинку для людей поважного віку, у «Домі Мама», що у рідній Луці-Мелешківській, та у Брацлавському психоневрологічному інтернаті.

Ознайомившись з життям мешканців Брацлавського інтернату, релігійна громада вирішила взяти їх під свою посильну опіку. У Луці-Мелешківській вже оголосили збір продуктів, одягу, предметів особистої гігієни для 205 мешканців інтернату. Віряни Православної Церкви України планують відвідувати своїх підопічних щомісяця.

Цього ж дня протоієрей Віктор Чверкун зі своїми парафіянами привіз смачні паски та крашанки і до військових частин, де вони будуть роздані військовослужбовцям строкової служби.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp